Ecoport = recykling

Ecoport to przedsiębiorstwo oparte na solidnych fundamentach: kilku dekadach doświadczenia w branży metali kolorowych oraz nowoczesnej, innowacyjnej technologii gruntującej nasz potencjał zgodnie z normami i regułami obowiązującymi we współczesnym świecie odzysku metali kolorowych i podzespołów elektronicznych..

Widzimy potencjał w tym, co inni uznali za śmieci.

Świat w coraz większym stopniu zmusza nas do używania urządzeń elektronicznych a rynek akcesoriów wykorzystujących coraz to nowe, ulepszone rozwiązania, rozwija się w zawrotnym tempie. Z tej, nie da się ukryć, jakże komfortowej sytauacji wynika zasadniczy problem. Ogromne ilości odpadów elektronicznych. Przedsiębiorstwo Ecoport powstało po to, aby temu zaradzić!
Image Image
Przedsiębiorstwo Ecoport założone zostało przez zespół ludzi działających w branży recyklingu złomu metali kolorowych od dwudziestu lat. Z pełnym zaangażowaniem dobieramy i szkolimy nasz personel tak, aby w jak najefektywniejszy sposób realizować naszą misję oczyszczania Ziemi ze złomu elektronicznego i elektrycznego, gwarantując jednocześnie najlepsze warunki dla naszych partnerów tworzących surowce niezbędne do powstania nowoczesnych urządzeń.
Komputery, telefony, sprzęt multimedialny, AGD, RTV; wszystkie urządzenia wykorzystujące elektronikę nie dość, że stały się dla ludzi czymś naturalnym we wszystkich aspektach życia- stały się jednymi z najczęściej wymienianych i najchętniej kupowanych przedmiotów w obecnej rzeczywistości. Co za tym idzie coś trzeba robić z przestarzałymi urządzeniami. W tych czasach złom elektroniczny nie jest już tylko niewygodną kwestią, której załatwienie dałoby się odroczyć, stał się realnym problemem największej wagi.
Dotychczas firmy takie jak Ecoport starały się walczyć z procederem nielegalnego pozbywania się zużytych części elektronicznych oferując rozsądne warunki odzysku surowców z urządzeń. Obecnie poprzez budowanie przepisów proekologicznych na całym świecie pojawiło się embargo na wywóz i składowanie zużytego sprzętu branży elektronicznej poza granicami państw kultury zachodniej. Ecoport jest przedsiębiorstwem całkowicie proekologicznym. Nasze zasoby pozwalają na przerabianie części zawierających podzespoły elektroniczne na surowce i półprodukty które można legalnie i z powodzeniem wykorzystać do produkcji nowych technologii na całym świecie dbając przy tym o czystość naszej planety.

Liczby Ecoport

Jesteśmy prężnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Poniżej liczby, które mówią same za siebie.
Roczny wolumen obrotu odpadów elektronicznych.
Tylu pracowników liczy zespół Ecoport.
Tyle lat doświadczeń za nami.
Image

Jesteśmy Eko!

A najważniejsze jest to, że pomagamy światu zagospodarować odpady elektroniczne w sposób ekologiczny!

Skontaktuj się

Zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem. Punkt odbioru elektroniki i odpadów elektronicznych w Częstochowie? Skup elektroniki, złomu elektronicznego, komputerów i sprzętu komputerowego, poszczególnych części i podzespołów komputerowych: płytek, PCB, dysków HDD, zasilaczy i innych? To właśnie Ecoport. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i rozmowy z nami.
Icon