O nas

Komputery to nasza pasja

Nowinki technologiczne są nam bliskie od zawsze. Naszą pasją były i są niezmiennie komputery. Już w dzieciństwie z olbrzymim zapałem testowaliśmy pojawiające się na rodzimym rynku pierwsze PC-ety. Dorastaliśmy w atmosferze wyścigu technologicznego pełni szacunku do rozwijającego się dynamicznie przemysłu elektronicznego i telekomunikacyjnego. Śledziliśmy z zapartym tchem miniaturyzację komputerów i ich podzespołów, w tym kolejne generacje procesorów, coraz szybsze karty graficzne, coraz większe pojemności dysków twardych i pamięci RAM. Technologiczna rzeczywistość szybko i trwale zakorzeniła się w naszym codziennym życiu.

O nas
ecoport o nas

Recykling elektroniki

Nowoczesna zaawansowana technologia wspiera także założoną przez nas firmę Ecoport, podnosząc wydajność naszej pracy oraz zwiększając konkurencyjność biznesową na arenie międzynarodowej.
W naszym zakładzie przetwarzania elektroodpadów zajmujemy się recyklingiem szeroko pojętej elektroniki. Z pełnym zaangażowaniem dobieramy i szkolimy nasz personel tak, aby w jak najefektywniejszy sposób realizować naszą misję oczyszczania Ziemi ze złomu elektronicznego i elektrycznego.

Razem
możemy
więcej

Ecoport

Współpraca

Zapewniamy odbiór i recykling elektroodpadów a także pełną dokumentację potwierdzającą usługę. Jesteśmy europejskim liderem w pełnym przetwarzaniu dysków twardych HDD.

Zapraszamy do współpracy:

  • punkty skupu elektroodpadów,
  • podmioty wytwarzające odpady elektroniczne w wyniku prowadzonej działalności gospodarczej,
  • producentów elektroniki komputerowej oraz elektroniki RTV/AGD,
  • zakłady przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Polsce i za granicą.
Wspieramy sport

Wspieramy sport

Blisko nam zarówno do nowoczesnej technologii jak i do sportów ekstremalnych. Ze względu na miejsce prowadzenia działalności, nasze serca sportowo wypełnia żużel. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od sezonu 2023 Ecoport został strategicznym sponsorem Leona Madsena – obecnego kapitana drużyny żużlowej Włókniarza Częstochowa.

Leon Madsen to utytułowany czterokrotny medalista Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu i dwukrotny indywidualny Wicemistrz Świata. Wierzymy w to głęboko, że w tym sezonie osiągnie upragnione indywidualne mistrzostwo świata, a wraz z Włókniarzem złoto w DMP. Trzymamy kciuki życząc samych trójek!