Złom elektroniczny

Wyścig technologiczny trwa – staliśmy się naocznymi świadkami pędzącej cyfryzacji naszego życia. Nieważne czy mówimy o komputerach, telefonach, urządzeniach AGD/RTV czy samochodach – jesteśmy uzależnieni od innowacji i inteligentnych systemów zarządzania, które poprawiają nasz komfort życia i bezpieczeństwo

Rozwój przemysłu elektronicznego powinien iść w parze z budowaniem świadomości ekologicznej – wyrzucanie złomu elektronicznego ma negatywny wpływ na środowisko. Toksyny uwolnione z elektrośmieci przenikają do gruntu i do powietrza, którym oddychamy. W złomie elektronicznym jest uwięzione wiele metali, którym można dać drugie życie.

Skup
elektroniki

Skup elektroniki

W Ecoport wiemy jak bezpiecznie gospodarować odpadami elektronicznymi. Recykling złomu elektronicznego to nie wybór – to konieczność! Przekazując zużyty sprzęt elektroniczny do naszego punktu skupu stajesz się ambasadorem zrównoważonego rozwoju. Jednocześnie chronisz zasoby naturalne ziemi i wspierasz dalszy rozwój technologiczny.

Posiadamy własne zaplecze technologiczne do przetwarzania szeroko pojętego złomu elektronicznego.

Skupujemy między innymi:
• dyski twarde HDD,
• napędy CD/DVD,
• stacje dyskietek,
• zasilacze komputerowe,
• płytki telekomunikacyjne,
• płytki PCB,
• płyty główne,
• pamięci RAM,
• inne części komputerowe oraz podzespoły elektroniczne.

Skup zużytej elektroniki

Jesteśmy europejskim liderem recyklingu dysków twardych – w naszym zakładzie przetwarzania elektroodpadów poddajemy pełnemu recyklingowi każdy powierzony nam dysk twardy odzyskując czyste frakcje ukrytych w nich metali, w tym m.in. aluminium, miedź, chrom czy stal.

W Ecoport przetwarzamy odpady elektroniczne w zgodzie ze środowiskiem (ISO 14001) i z zachowaniem najwyższych standardów jakości (ISO 9001). Współpracując z nami mają Państwo pewność, że oddane urządzenia zostaną przetworzone, a odzyskane, cenne surowce ponownie wykorzystane.

Oferujemy skup zużytej elektroniki i złomu elektronicznego zarówno od klientów indywidualnych jak i komercyjnie. Komercyjne większe partie towaru odbieramy od Państwa pod wskazanym adresem zarówno na terenie Polski jak i za granicą.

Złom elektroniczny Q&A

Tak, elektroodpady w każdej ilości możesz sprzedać w naszym punkcie skupu. Zgłoś się do nas osobiście do siedziby firmy: Ecoport Sp. z o.o. sp. k., ul. Podkolejowa 1/5a 42-200 Częstochowa.

Skupujemy drobny złom elektroniczny pochodzący z komputerów, serwerowni, urządzeń telekomunikacyjnych oraz sprzętu RTV i sprzętu AGD. Skupujemy między innymi: dyski twarde HDD, napędy CD/DVD, stacje dyskietek, zasilacze komputerowe, płytki telekomunikacyjne, płytki PCB, płyty główne, pamięci RAM i inne. Zanim powierzysz nam złom elektroniczny upewnij się, że znajduje się w naszym cenniku lub skontaktuj się z nami.

Cennik elektrozłomu aktualizujemy bezpośrednio na naszej stronie. Znajdziesz go w tutaj LINK. O cenę elektrozłomu możesz też dopytać bezpośrednio naszego pracownika lub dzwoniąc do biura +48 782 781 781. Dla dużych hurtowych dostaw rekomendujemy kontakt z naszym przedstawicielem handlowym, który przygotuje dla Państwa indywidualną ofertę.

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz komercyjnymi w Polsce i za granicą. Chętnie nawiążemy współpracę z punktami skupu elektroodpadów, podmiotami wytwarzającymi odpady elektroniczne w wyniku prowadzonej działalności gospodarczej, producentami elektroniki komputerowej oraz elektroniki RTV/AGD oraz zakładami przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w Polsce i za granicą.

Tak, współpracujemy z firmami zarówno z Polski jak i z krajów europejskich. Skupujemy i przetwarzamy zarówno zużyte podzespoły elektroniczne z komputerów, sprzętu AGD/RTV jak i frakcje pochodzące z przetwarzania zużytego sprzętu elektronicznego. Skontaktuj się z nami w celu dopełnienia niezbędnych formalności i ustalenia dogodnych warunków współpracy.

Tak, posiadamy własną flotę samochodową i na bazie wcześniejszych ustaleń z Klientami jesteśmy w stanie odebrać elektrozłom od naszych Partnerów zarówno z Polski jak i firm prowadzących działalność za granicą.