skup złomu elektronicznego częstochowa

Oferta Ecoport recykling odpadów elektronicznych

Podstawowe zakresy działalności firmy Ecoport.

Podstawowe zakresy działalności firmy Ecoport.

Skup elektroniki i złomy elektronicznego z Częstochowy, a także od klientów z całej Polski oraz recykling elektroniki to filary naszej działalności. Stawiamy na kompleksowość i ekologiczność naszych usług. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oraz ich oczekiwania zajmujemy się profesjonalnym, detalicznym i masowym recyklingiem I i III stopnia, dzięki czemu zapewniamy Państwu atrakcyjną, najlepszą na rynku ofertę. Podejmujemy się sprawdzenia stanu urządzeń i ich naprawy, a jeśli jest to niemożliwe – skupiony, niesprawny sprzęt komputerowy przetwarzamy na surowce wtórne.

Recykling III stopnia

Specjalizujemy się w sortowaniu i separacji elementów odpadów elektronicznych: w celu odzyskania surowców w postaci metali żelaznych, nieżelaznych, szlachetnych oraz metali ziem rzadkich.

Zobacz aktualne ceny skupu elektroniki
odiór elektroodpadów

Recykling I stopnia

Odzyskiwanie podzespołów elektronicznych: poprzez weryfikację/ naprawę/ wielokrotne formatowanie (w przypadku dysków twardych).

skup elektroniki częstochowa

Skupujemy złom elektroniczny

Zapraszamy do zapoznania się z cenami zawartymi w naszym aktualnym cenniku. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące recyklingu elektroniki przez Ecoport Częstochowa czy propozycje dla nas zapraszamy do kontaktu. Od wielu lat zajmujemy się skupem elektroniki, odpadów i złomu elektronicznego z Częstochowy i innych miast Polski oraz ich recyklingiem , dzięki naszemu doświadczeniu i nieustannie poszerzanej wiedzy z zakresu recyklingu i ekologicznych rozwiązań zapewniamy fachowe, wydajne metody odzysku i usługi na najwyższym poziomie. Jako lider rynku skupu i recyklingu odpadów elektronicznych oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny dla naszych klientów z okolic Częstochowy i nie tylko. Gwarantujemy rzetelną wycenę i wysoki standard obsługi klienta.
Icon